Serdecznie witamy na stronie Szkoły Podstawowej Nr 381 im. K. K. Baczyńskiego!!!










Nauczyciele

  • Krystyna Banaszkiewicz

    język polski

  • Magdalena Biskupska

    wychowanie przedszkolne

  • Joanna Birska

    wychowanie przedszkolne

  • Adam Chmielewski

    wychowanie fizyczne

  • Marzena Ciechanowska

    wychowanie przedszkolne

  • Beata Deluga

    historia, język polski

  • Anna Długołecka

    wychowanie fizyczne

  • Edyta Dłutek

    wychowanie fizyczne

  • Sylwia Gałęzowska

    psycholog szkolny

  • Iwona Grabowska-Żurek

    język rosyjski

  • Elżbieta Gwóźdź

    język niemiecki

  • Aneta Jarosińska

    geografia, przyroda

  • Maksym Jaskólski

    informatyka

  • Agnieszka Jeremicz

    wychowawca świetlicy szkolnej

  • Elżbieta Karwicka-Gorzkowska

    biologia, wychowawca świetlicy szkolnej

  • Elżbieta Korczak

    historia

  • Agnieszka Kraft

    pedagog szkolny

  • Agnieszka Krawczyk

    wychowanie przedszkolne

  • Agnieszka Krzepińska

    wychowawca świetlicy szkolnej

  • Edyta Kurzela

    nauczyciel wspomagający

  • Bożena Kuśmierczyk

    plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne

  • Iwona Miłko

    kierownik świetlicy szkolnej

  • Danuta Miłkowska

    edukacja wszesnoszkolna

  • Anna Mitura

    edukacja wczesnoszkolna

  • Liudmyla Movchan

    wychowawca świetlicy szkolnej

  • Joanna Narczyk

    wychowanie fizyczne

  • Małgorzata Nasiłowska

    wychowanie przedszkolne

  • Mariola Paliwoda

    edukacja wczesnoszkolna

  • Joanna Paterek

    wychowanie fizyczne

  • Marta Petrzak

    matematyka

  • Beata Pietrasz

    wychowawca świetlicy szkolnej

  • Katarzyna Piotrowska

    wychowanie przedszkolne

  • Natalia Piróg

    wychowanie fizyczne - akrobatyka

  • Joanna Pręgowska

    edukacja wczesnoszkolna

  • Paulina Rąpała

    edukacja wczesnoszkolna

  • Łukasz Ręczek

    religia

  • Zuzanna Rycerska

    wychowanie fizyczne

  • Adam Stanisławski

    nauczyciel bibliotekarz i wychowawca świetlicy szkolnej

  • Robert Stepaniuk

    historia

  • Agnieszka Szybisty

    język angielski

  • Anna Szynkiewicz

    wychowanie przedszkolne

  • Michał Taras

    wychowanie fizyczne - piłka nożna

  • Marcin Teodorski

    technika

  • Halina Tykocińska

    język angielski

  • Małgorzata Wagner

    język niemiecki

  • Joanna Wardziak

    matematyka, edukacja dla bezpieczeństwa

  • Paulina Więckowska

    wychowanie przedszkolne

  • Beata Wilanowska

    religia

  • Katarzyna Wilewska

    logopeda, wychowawca świetlicy szkolnej

  • Malwina Witosławska

    edukacja wczesnoszkolna

  • Marta Wylot

    język polski