Konkursy


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie organizuje I Warszawski Konkurs „Bezpieczna przygoda z Internetem” dla uczniów Szkół Podstawowych m.st Warszawy.


Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy oraz NASK.


Nadrzędnym celem konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań podczas korzystania z Internetu. Pragniemy także zachęcić młodych internautów do refleksji nad kształtowaniem właściwych postaw zachowania w wirtualnym świecie.


Konkurs organizowany jest w dwóch grupach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-8.


Informacje na temat konkursu można znaleźć stronie internetowej:

Kliknij, aby otworzyć

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.Pliki do pobrania:


Regulamin konkursu
Zgoda
Karta zgłoszeniowa klasy I-III
Karta zgłoszeniowa klasy IV-VIII

Dzielnicowa Olimpiada Informatyczno-Językowa


Załącznik 1
Załącznik 2
Załącznik 3
Załącznik 4
Załącznik 5


Konkurs Pix Programming Challenge PL
Rejestracja
Zakres wiedzy
Harmonogram

Przedmiotowy Konkurs Informatyczny LOGIA dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych organizowany przez OEIiZK

Konkurs plastyczny „Szkolne mury dla natury”

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym staniesz się architektem krajobrazu i stworzysz swój wymarzony, przyszkolny ogród. Zaprojektuj wybrany przez Ciebie fragment terenu znajdującego się przy szkolnym budynku.
Zastanów się, co może sprawić, że wszyscy będą chcieli z niego korzystać i będą czuli się w nim dobrze. Przedstaw pomysły, które sprawią radość Twoim kolegom, koleżankom i nauczycielom, ale pamiętaj też o innych mieszkańcach ogrodu np. małych zwierzętach. Na uwadze miej ekologię. Pracę możesz wykonać dowolną techniką. Możesz zrobić ją samodzielnie, ale możesz też zaprosić do współpracy kolegów i koleżanki. Puść wodze fantazji i zaproponuj coś czego nie ma nigdzie indziej. Czekamy na nowatorskie i kreatywne pomysły! Do dzieła!


Regulamin konkursu