"Impresja"

Koło plastyczne „Impresja” funkcjonuje w naszej szkole od początku jej istnienia. Uczniowie maja możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdolności plastycznych. Kształtowane są umiejętności posługiwania się różnymi technikami plastycznymi. Uczniowie poznają rysunek, malarstwo, collage, grafikę, decoupage, malowanie na szkle. Wykonywane są również prace na konkursy dzielnicowe, warszawskie i ogólnopolskie. Prace wykonane na kole dekorują szkolne korytarze. W okresie jesiennym organizowane są wyjścia na zajęcia plenerowe.

Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach, mile spędzają czas współpracując uczą się, zgłębiają tajniki sztuki. >>więcej